Nozares

Tulkošanas birojs IdeaText piedāvā profesionālus rakstiskās tulkošanas pakalpojumus, garantējot izcilu darba izpildes kvalitāti, konfidencialitāti un piegādes termiņu ievērošanu. IdeaText cilvēki un resursi ir rūpīgi piemeklēti un pielāgoti, lai optimizētu mūsu tulkošanas pakalpojumus un apkalpotu šādas tulkošanas nozares:

  • finanšu tulkošana  (audita un finanšu ziņojumi, biznesa plāni, grāmatvedības bilances, revidentu pārskati un atskaites, apdrošināšanas dokumenti)
  • juridiskā tulkošana (līgumi, dibināšanas dokumenti, tiesiskie akti, tiesas dokumenti, pavaddokumenti)
  • tehniskā tulkošana (specfikācijas, ekspluatācijas rokasgrāmatas, drošības datu lapas, rasējumi)
  • medicīnas tekstu tulkošana (visa veida medicīniskā un farmaceitiskā dokumentācija, medicīnisko iekārtu instrukcijas un apraksti)
  • IT tulkošana (programmatūru, aplikāciju, datorspēļu tulkošana un lokalizācija)

Translation Specialties

Prasības šajās tulkošanas nozarēs definē šķietami neiespējamā laika, cenas un kvalitātes kombinācija. Tulkojumiem vienmēr jāatbilst attiecīgās tulkošanas nozares nemitīgi augošajiem kvalitātes standartiem, un tiem vienmēr jābūt laikā. Šo abu aspektu kombinācija parasti liek strauji pieaugt tulkojuma cenai. Ilgtermiņa sadarbība ar mūsu esošajiem resursiem ir palīdzējusi mums izveidot tulkošanas komandas katrai konkrētai nozarei un izmantot mūsdienīgus tulkošanas rīkus. Šī uzticībā balstītā kombinācija ir palīdzējusi mums veikt tulkojumus par ļoti konkurētspējīgu cenu, vienlaicīgi apmierinot iepriekšminētās kvalitātes un izpildes termiņa prasības.

Tulkošanas uzņēmuma IdeaText piedāvātie tulkošanas pakalpojumi apvieno tulkotāju darbu ar tehnoloģiskajām iespējām, tādējādi spējam strādāt ar jebkuras sarežģītības tekstu.

Tā kā mums ir pieejami resursi no visas pasaules, mēs saviem ārvalstu klientiem varam piedāvāt ļoti specializētu un patīkamu pakalpojumu līmeni. Viņu pasūtījumi tiek iesniegti un izpildīti ārpus viņu darba laika, kas nozīmē, ka darba dienas beigās veikts pasūtījums tiks iztulkots un nodots nakts laikā un būs uz viņu galda nākamās dienas rītā. Tas ir ļoti būtiski, piemēram, tulkojumiem finanšu jomā, kur ļoti īss termiņš nereti var palīdzēt mūsu klientiem ietaupīt naudu un pieņemt laikjutīgus lēmumus.

Mēs saprotam nozares prasības pēc tulkojumu precizitātes, termiņu ievērošanas un riska vadības. IdeaText rīcībā ir spēcīgi resursi un globāls atbalsta tīkls, lai nodrošinātu Jūsu tulkojumu tehnisko precizitāti, kā arī atbilstību kultūras normām un relevanci.

Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu pakalpojuma izmaksas un izpildes termiņus!