Finanšu tulkojumi

Tā kā finanšu tulkojumi kļūst ar vien pieprasītāki, finanšu nozare ir būtisks tirgus tulkošanas uzņēmumiem visā pasaulē. Šīs nozares pamatā ir informācija un tās apmaiņa. Finanšu lēmumus un virsroku darījumu jomā parasti nosaka katrai pusei pieejamās informācijas daudzums. Tieši milzīgā informācijas kvantuma apmaiņas dēļ šī nozare iet roku rokā ar tulkošanu.

Finansu tulkojumi

Laiks ir nauda. Finanšu tulkojumi ir neatņemama mūsu darba sastāvdaļa gan dienas laikā un darba dienās, gan nakts laikā un nedēļas nogalēs. Citiem vārdiem sakot, mēs saprotam, cik liela nozīme ir laikam, tulkojot finanšu nozares dokumentus. Papildus īsajiem termiņiem mēs apzināmies arī to, ka finanšu tulkojumos ir vēl mazāk vietas kļūdām nekā citos tekstos. Komunikācijas kļūda finanšu nozarei var dārgi izmaksāt.

Tulkotājiem, kuri veic finanšu tekstu tulkošanu, pastāvīgi jāpapildina zināšanas par terminoloģiju un konceptiem, kas raksturīgi finanšu jomai un tās specializētajām apakšnozarēm. Mūsu tulkošanas komandas ir izgājušas spēcīgu finanšu nozares līderu apmācību un testēšanu, lai spētu apmierināt to tulkošanas prasības. Tulkošanas birojs IdeaText tulko plašu dokumentu klāstu vairāk nekā 150 valodu pāros ar visaugstāko precizitāti, ņemot vērā katras valsts finanšu un fiskālās īpatnības, ja nepieciešams.

Darbs plecu pie pleca ar mūsu klientiem ir palīdzējis mums izveidot ļoti spēcīgu bāzi un izpratni par to, kādas ir izcilas finanšu tulkojumu kvalitātes prasības. Mēs ne tikai veiksim tulkojumu laikā, bet arī nodrošināsim tā finansiālo precizitāti, piesaistot mūsu redaktorus ar specializāciju finanšu jomā. Mēs ar prieku pieņemam veselīgo spiedienu, kurš tiek radīts ik reizi, uzņemoties sarežģītu finanšu tulkošanas projektu, un vienmēr esam uzdevuma augstumos.

IdeaText finanšu tulkojumu komanda parūpēsies par plašu finanšu tekstu dokumentu klāstu, tostarp:

  • pamatinvestoru informācijas dokumentiem (Key Investor Information Documents – KIID)
  • audita ziņojumiem
  • finanšu ziņojumiem
  • akcionāru dokumentiem
  • finanšu pārskatiem
  • grāmatvedības atskaitēm
  • apdrošināšanas dokumentiem
  • peļnas un zaudējumu aprēķiniem

Mūsu finanšu tulkojumu komandas ir Jūsu rīcībā pēc pieprasījuma. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu pakalpojuma izmaksas un izpildes termiņus!