Pakalpojumi

Tulkošanas uzņēmums IdeaText piedāvā dažāda veida rakstiskās tulkošanas pakalpojumus. Mūsu pieredzējušo projektu vadītāju un tulkotāju komandai pa spēkam ir it viss – sākot no vienkāršas tekstu tulkošanas līdz pat apjomīgiem, daudzvalodīgiem dublēšanas, maketēšanas, lokalizācijas u.c. projektiem.

Mūsu pakalpojumi:

Cenas piedāvājums ir bez maksas un bez saistībām. Sazinieties ar mums jau tagad un uzziniet vairāk!

Kādēļ izvēlēties tulkošanas uzņēmumu „IdeaText“?

IdeaText ir daudzvalodu tulkošanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu. Mūsu galvenā prioritāte ir kvalitāte.

  • Vairāk kā 150 valodu kombinācijas

Mēs sadarbojamies ar profesionāliem tulkotājiem visā pasaulē un tulkojam no angļu valodas visās Eiropas un vairumā Āzijas valstu valodu. Mūsu prioritārās valodas ir Skandināvijas un Baltijas jūras reģiona valstu valodas.

  • Pārbaudīti tulkošanas eksperti

Mēs izvēlamies tulkotājus, balstoties uz stingriem atlases kritērijiem. Resursi iztur stingru daudzpakāpju testēšanas un novērtēšanas procesu.

  • Ātrs izpildes termiņš

IdeaText spēj iekļauties termiņā, patiecoties projektu vadītāju darbam un nozares programmatūrai. Mūsu resursu atlases programma ļauj ātri izvēlēties Jūsu projektam vispiemērotāko komandu.

  • Konkurētspējīgas cenas

Mēs izstrādājam optimālas sadarbības stratēģijas, piedāvājot augstas kvalitātes tulkošanas pakalpojumus un vienlaicīgi saglabājot konkurētspējīgas cenas, pielāgojoties nemitīgi mainīgajām tirgus tendencēm.

  • Lokalizēta pieeja

Mūsu tulkotāji ir kompetenti tulkojumu lokalizācijā un tulkošanā savā dzimtajā valodā. Tas ļauj mums piedāvāt kultūras normām atbilstošus vietējo ekspertu veiktus tulkošanas pakalpojumus ikvienam klientam.

Cik maksā tulkošanas pakalpojumi?

Pakalpojuma cena parasti ir atkarīga no šādiem faktoriem:

  • valodu kombinācija
  • tulkojamo vārdu skaits
  • tēmas sarežģītības pakāpe
  • vēlamais izpildes termiņš

Katram tulkošanas projektam ir nepieciešama individuāla pieeja, un cenu ietekmē virkne mainīgo lielumu. Vieglākais veids, kā saņemt precīzu cenas piedāvājumu, ir nosūtot mums e-pastu. Pēc neilga laika ar Jums sazināsies kāds no mūsu lokalizācijas ekspertiem, lai sīkāk apspriestu Jūsu projektu un sagatavotu precīzu cenas piedāvājumu. Cenas aprēķins ir bezmaksas un neuzliek Jums pienākumu veikt pasūtījumu. 

Kurās valodās mēs tulkojam?

Pateicoties augsti kvalificēto, profesionālo tulkotāju tīklam, mēs piedāvājam tulkojumus vairāk nekā 100 valodās. Skatiet mūsu pieprasītāko valodu sarakstu šeit.

Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu pakalpojuma izmaksas un izpildes termiņus!