Par mums

IdeaText ir tulkošanas uzņēmums, kurā apvienojušies nozares profesionāļi ar vairāk kā 10 gadu pieredzi tulkošanas jomā. Mēs piedāvājam profesionālus tulkošanas pakalpojumus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām un lepojamies ar to, ka saviem klientiem piedāvājam pasaules līmeņa servisu. 

Mēs nodrošinām tulkojumus starp visām Eiropas un lielākajām Āzijas valstu valodām. Starp mūsu klientiem ir uzņēmumi, kas darbojas IT, medicīnas tehnoloģiju, metālapstrādes, pārtikas, reklāmas, transporta pakalpojumu, vairumtirdzniecības, finanšu un juridisko pakalpojumu jomās. Mēs piedāvājam augstu apkalpošanas ātrumu un izcilu servisu.

about translation company IdeaText

Mūsu uzņēmuma darbības centrā ir draudzīgu un profesionālu attiecību veidošana ar klientiem. Mēs uzskatām, ka bizness notiek starp cilvēkiem, nevis pastkastītēm. Tādēļ mēs izmantojam katru iespēju iepazīties ar mūsu klientiem klātienē, lai veidotu lielisku komunikāciju no pirmā acumirkļa. Mūsdienās, kad bizness notiek tiešsaistē, ir tik viegli pazaudēt seju, tādēļ nebūsim svešinieki!

Daļa no IdeaText misijas ir attiecību veidošana un uzturēšana ar mūsu piegādātājiem un resursu komandām. Ilgstoša sadarbība ar mūsu komandām ir radījusi abpusēji izdevīgu duetu, kuru pavada nemainīgi augsts gala produktu kvalitātes līmenis. Mūsu klienti jūt Jūsu mīlestību pret darbu, un mēs vienmēr esam gatavi Jūs uzklausīt.

Un visbeidzot tas, kā tiek veidota saikne starp mūsu biroja darbiniekiem. IdeaText ir pārliecināts, ka apmierināti darbinieki spēj paveikt daudz vairāk un labāk. Pievienotā pozitīvisma un lojalitātes vērtība tiek nodota tālāk mūsu klientiem un piegādātājiem. Mēs lepojamies ar ikvienu, sākot no mūsu projektu vadītājiem līdz finanšu komandai, un ticam, ka ar viņiem jebkura komunikācija būs patīkama.

Lai saņemtu vairāk informācijas par mums vai pieprasītu bezmaksas cenas piedāvājumu bez saistībām, sazinieties ar mums, sūtot e-pastu, zvanot vai izmantojot šeit redzamo kontaktformu.