• Didzis Grauss
  ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJS

  Audzis un pilnveidojies tulkošanas industrijā jau no karjeras sākotnes. Pirmie karjeras soļi sperti rakstiskajā un mutiskajā tulkošanā, pēc kuriem Didzis pieņēma lēmumu startēt projektu vadībā, kas pēc laika izvērtās uzņēmumu attīstības operācijās. Visaptveroša pieredze visos tulkošanas industrijas procesos, kā arī pieredze tulkojumu pakalpojumu pārdošanā ASV, ļāvusi Didzim attīstīt IdeaText zīmolu par respektablu un stabilu spēlētāju kā lokālā, tā arī globālā mērogā. Brīvo laiku pavada kolekcionējot ģitāras, dažreiz pat aizmirstot, ka tās ir arī jāspēlē.

             

   

 • Ivars Lazdiņš
  FINANŠU VADĪTĀJS

  Augstākā izglītība rakstiskajā un mutiskajā tulkošanā vācu valodā, kombinācijā ar maģistra grādu biznesa vadībā Ivaram ir nodrošinājusi unikālu un industrijai atbilstošu prasmju kombināciju. Ar plašu pieredzi pārdošanā Vācijas tirgū, Ivars ir perfekts piemērs teicienam ”septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez”. Vairāk kā desmit gados uzkrātā pieredze finanšu procesos tulkošanas industrijā nostiprina Ivara apbrīnojami detalizēto uzmanību katrai sīkākajai detaļai. Kolēģiem ir pamatotas aizdomas, ka Ivara patiesā reliģija ir ”Marvel” filmas.

           

   

 • Anna Pelēkzirne
  MĀRKETINGA VADĪTĀJA

  Vēl viens tulkošanas industrijas izaugsmes piemērs. Annas sākums meklējams tulkošanas resursu pārvaldībā, taču drīz mērķi mainīti un Anna izvēlējusies kļūt par tulkošanas industrijas mārketinga guru, kā arī sociālo tīklu ekspertu. Annai piemīt neticama spēja no “nekā” radīt “kaut ko”. Mēs joprojām neesam pārliecināti, kā viņai tas izdodas, taču varbūt tas mums nemaz nav jāzina. Annas lielākā mīlestība ir dzīvnieki un saule, ko pierāda un apstiprina trīs viņai piederošie suņi un daudzās saulaino atvaļinājumu fotogrāfijas.

         

 • Elvita Pūķe-Barbier
  IZPILDDIREKTORE

  IdeaText enerģijas un pienākumu viesuļvētra. Jau labu laiku pirms augstākās izglītības tulkošanā iegūšanas, Elvita ir bijusi pārliecināta par sava uzņēmuma vadīšanu. Šo pārliecību ir stiprinājusi vairāk kā desmit gadus ilgā pieredze dažādās tulkošanas uzņēmumu vadības pozīcijās. Elvita vada, rādot piemēru citiem, un rūpējas par to, lai IdeaText komanda vienmēr demonstrētu savu labāko sniegumu. Diezgan neparasts īpašību kopums cilvēkam, kurš mīl pankroku un nemitīgu ceļošanu.

             

 • Līva Vītola
  PAKALPOJUMU KVALITĀTES VADĪTĀJA

  Līva ir IdeaText vilcējspēks ar izcilām plānošanas un projektu vadības prasmēm. Uzņēmuma ietvaros Līva ir izaugusi līdz pakalpojumu kvalitātes vadītājas statusam pateicoties savai darba kultūrai, detalizētai domāšanai un spējai organizēt savu un citu darbu ļoti augstā līmenī. Līvas prasmes turpina attīstīties, un viņas novadīto projektu portfelis aug arvien biezāks un iespaidīgāks. Esam lepni par to, ka IdeaText projektu vadības priekšgalā ir tik talantīgs un spēcīgs projektu vadītājs.

             

 • Beāte Aņiļonīte
  KOMANDAS UN RESURSU VADĪTĀJA

  Beāti raksturo miers un precizitāte visās situācijās. Augusi divvalodīgā ģimenē, viņa brīvi runā ne tikai latviski un angliski, bet arī lietuviski. Beāte pievienojās IdeaText komandai pēc tam, kad bija ieguvusi izglītību filoloģijā, tādēļ ļoti novērtējam viņas spēju koncentrēties uz detaļām un kvalitātes procesiem, kas nepieciešami kvalitatīvu tulkojumu veikšanai. Kad darbi pabeigti, Beāte mīl visdažādākās spēles – sporta spēles, galda spēles, datorspēles. Esam vēl gatavāki jauniem izaicinājumiem, jo esam ieguvuši ļoti spēcīgu komandas biedru!

            

 • Maksims Petrovs-Kudlāns
  VECĀKAIS PROJEKTU VADĪTĀJS

  Maksima ceļš industrijā sākās ar studijām Daugavpils Universitātē, kur viņš savām latviešu, krievu un angļu valodas zināšanām pievienoja arī zviedru valodu. Maksims ir liels dabas mīlis un katru brīvo brīdi cenšas pavadīt makšķerējot, pastaigājoties mežā vai labā draugu kompānijā ar ģitāru pie ugunskura. Viņa prasmju klāstu papildina arī autentiskas melnās pirts iekurināšana. Maksima pievienotā vērtība IdeaText komandā ir spēcīgas tehniskās zināšanas un spēja komunicēt četrās valodās. Kolēģi ar nepacietību gaida nākamos Maksima rīkotos pirts vakarus!

            

 • Jevgenijs Panaščiks
  VECĀKAIS PROJEKTU VADĪTĀJS

  Jevgenija pievienošanās IdeaText komandai uzņēmumam nozīmē pamatīgu pieredzes papildinājumu mašīnbūves, tehnisko, kā arī medicīnas industriju apkalpošanā. Ieguvis izglītību rakstiskajā un mutiskajā tulkošanā, Jevgenijs gadu laikā ir iekrājis bagātīgu pieredzi darbā ar augsta profila klientiem, kuru prasības nereti ir ļoti komplicētas. IdeaText ir priecīgi ne tikai par kapacitāti un darba kultūru, ko sniedz Jevgenijs, bet arī par faktu, ka kolektīvam pievienojies pirmais kora dziedātājs! Turklāt, viņa zināšanas par telpaugiem noteikti palīdzēs uzturēt mūsu darba telpas košas.

     

 • Zane Reine
  PROJEKTU VADĪTĀJA

  Zane par profesiju, saistītu ar valodām, sāka sapņot jau bērnībā, kad bijusi pārliecināta, ka vēlāk studēs tulkošanu augstskolā. Mērķis tika sasniegts, un Zane ir apliecinājusi savas zināšanas ar augstāko izglītību tulkošanā latviešu, angļu un krievu valodā. Zane dzīvē tiecas uz līdzsvaru, tādēļ intensīvais projektu vadības darbs tiek kompensēts ar meditāciju un jogu vai vienkārši vakaru ar kādu labu filmu vai seriālu. IdeaText augsti vērtē Zanes lieliskās komunikācijas prasmes un tehniskās spējas, un esam patiesi priecīgi, ka mūsu klientu apkalpošanas komanda ieguvusi vēl vienu spēcīgu un saprotošu biedru!

             

 • Arta Bārda
  PROJEKTU VADĪTĀJA

  Arta ir pamatīgs papildinājums mūsu tehnisko projektu vadītāju komandai. Augstākā izglītība tehniskajā tulkošanā viņai devusi labu pamatu projektu vadības prasmju attīstīšanai. Arta darbā ar klientiem ir pati uzmanība, nepalaižot garām ne mazāko detaļu. Arta dzīvē meklē līdzsvaru, tādēļ gadiem tērētās kalorijas, dejojot tautas dejas, viņa kompensē cepot visgaršīgākās kūkas. Viņas draugi vienmēr var paļauties uz to, ka pat mazākās svinības, kurās Arta ierodas, vienmēr tiks papildinātas ar kādu kūku!

 • Paula Sondore
  PROJEKTU VADĪTĀJA

  Paulas zinātkāre par valodām ir nebeidzama. Nesen pabeigtā izglītība filoloģijā jau tiek papildināta ar maģistra studijām humanitārajās zinātnēs. To visu Paula spējusi apvienot ar projektu vadības darbu pie mums – IdeaText. Mēs neesam pārbaudījuši, vai viņas diennaktī ir vairāk stundu kā mūsējās, taču par to noteikti nesatraucamies. Pat savu brīvo laiku Paula ir pamanījusies padarīt produktīvu, lasot grāmatas un klausoties dažādus podkāstus. Tas viss, protams, pēc tam, kad noskatītas jaunākās supervaroņu filmas.

           

 • Kristaps Obodņikovs
  FINANŠU ASISTENTS

  Kristaps ir sena dvēsele jaunā ķermenī. Viņš ciena visu vecmodīgo – sākot no senām filmām un pasakām par bruņiniekiem, līdz pat vēstures pētīšanai kā tādai. Izglītību ieguvis Zviedrijā, darbam pieiet ļoti pragmatiski un pārdomāti, kas ir ļoti būtiski pildot finanšu asistenta lomu uzņēmumā. Kristapam lieliski padodas galda spēles, it sevišķi šahs. Stratēģiskā domāšana, ar ko apveltīts Kristaps, noder visās viņa dzīves sfērās!

           

 • Olafs
  NOZARES VADĪTĀJS

  Olafs ir ļoti svarīgs un gaidīts IdeaText komandas papildinājums. Brīžos, kad Olafs nav pārāk aizņemts ar kokapstrādes nozares pārvaldīšanu, viņa pienākumos ietilpst apgaitas ofisa teritorijā, augu un puķu ošņāšana, kā arī neiztikt bez skanošo mantiņu košļāšanas. Droši sazinieties ar Olafu, ja nepieciešami našķu ieteikumi, relaksēšanās no stresa vai esat ieinteresēti Olafa vēdera kasīšanā.