Mūsu misija un pamatvērtības

musu misija

Mūsu misija

Nodrošināt klientiem pasaules līmeņa tulkošanas servisu un veicināt nozares attīstību.

Mēs ticam, ka uzņēmējdarbības gars un radoša pieeja lietām un procesiem ir galvenā atslēga, lai padarītu šo pasauli par interesantāku vietu, kur dzīvot! Mēs esam šeit, lai atbalstītu un rūpētos par saviem klientiem.

Mūsu pamatvērtības:

  • Klients pirmajā vietā: Mēs novērtējam ikkatru mūsu klientu - mazu un lielu. Esam pateicīgi par Jūsu paļāvību un uzticību, izvēloties mūsu sniegtos tulkošanas pakalpojumus, un vienmēr esam gatavi uzklausīt Jūsu ieteikumus un ierosinājumus, lai pilnveidotos.
  • Rūpes: Lai gan mūsu darbības centrā ir cilvēki, mēs darām arī visu, kas ir mūsu spēkos, lai palīdzētu mūsu apkārtējai videi. IdeaText visiem spēkiem cenšas dot atpakaļ savai kopienai, sākot ar videi draudzīga papīra izvēli līdz regulāram brīvprātīgo darbam dzīvnieku patversmēs. Mūsu uzņēmumam augot, palielinās arī mūsu atbildība pret apkārtējiem. Palīdzēsim viens otram un kopīgi padarīsim mūsu apkārtējo pasauli labāku!
  • Mijiedarbība: IdeaText veiksmes stāsts nebūtu iespējams bez savstarpējas mijiedarbības. Esam ārkārtīgi pateicīgi mūsu tulkotājiem, kuri palīdz saglabāt mūsu gadu gaitā veidotās brīnišķīgās attiecības ar klientiem. 
  • Attīstība: IdeaText meitasuzņēmumi strādā pie IT risinājumiem, lai palīdzētu mūsu nozarei uzlabot tās darbu. Pēc tam šie risinājumi tiek iekšēji testēti IdeaText, lai noskaidrotu, vai tie varētu interesēt plašāku publiku. Tiecamies kļūt par šai nozarei nepieciešamo dzinuli, lai optimizētu savu darbu!

Šīs vērtības atspoguļojas mūsu ikdienas darbā: mūsu uzvedībā, darbībā un attieksmē pret klientiem, kolēģiem, vadītājiem un sabiedrību kopumā.

Mēs vienmēr ar prieku uzklausām Jūsu viedokli vai, ja Jūs vēlaties apspriest vai sadarboties ar tulkošanu nesaistītos jautājumos, sazinieties ar mums, klikšķinot šeit.