Ziemeļvalstu valodu tulkojumi

Ziemeļvalstu valodu tulkojumi pašlaik ir viens no mūsu pieprasītākajiem valodu segmentiem. Pateicoties IdeaText ģeogrāfiskajam novietojumam pie Ziemeļvalstu dienvidu robežas, esam spējuši rast optimālu cenas un kvalitātes risinājumu dāņu, zviedru, norvēģu, somu un islandiešu, kā arī Baltijas jūras reģionaigauņu, latviešu, lietuviešu un krievu valodām. Mēs varam lepoties ar to, ka mūsu resursu bāzi viedo vieni no Ziemeļeiropas talantīgākajiem tulkotājiem, redaktoriem un korektoriem. Veiksmīga ilgtermiņa sadarbība ar šiem resursiem ir ļāvusi IdeaText klientiem piedāvāt konkurētspējīgu cenu valodu segmentā, kas parasti ir visai dārgs.

Ziemelvalstu valodu tulkojumi

IdeaText Ziemeļvalstu valodu tulkojumi aptver pilnu tulkošanas, rediģēšanas un korektūras procesu, kuru nodrošina augstākās klases speciālisti, kuriem mērķa valoda ir dzimtā.

IdeaText galvenās specializācijas jomas ir finanšu, juridiskie, tehniskie, medicīnas un IT tulkojumi. Mūsu resursi ir pārbaudīti un izvēlēti tieši šo nozaru apkalpošanai, Šādi uzņēmums rūpējas par nepieciešamo zināšanu un izpratnes kopumu darbā ar komplicētiem projektiem. Mēs sadarbojamies ne tikai ar specializētiem tulkotājiem, bet arī ar nozares ekspertiem, kuri regulāri tiek pieaicināti kā profesionāli redaktori vai terminologi.

Nav noslēpums, ka Ziemeļvalstīs (Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Somijā un Islandē) ir viens no augstākajiem dzīves līmeņiem pasaulē. Šajās valstīs uzturas pirktspējīgi klienti, tādēļ uzskatām, ka produktu iepazīstināšana Skandināvijas tirgū ir ļoti vēlams un ienesīgs solis.

Liela loma IdeaText panākumos ir tehnoloģijām. Izmantojot optimizētu kvalitātes pārbaudes, tulkošanas un maketēšanas programmu kopumu, mēs nodrošinām Jūsu tulkojumu precizitāti, novēršam cilvēciskās kļūdas faktoru un esam elastīgi, ja vēlāk nepieciešams veikt papildinājumus. Visi Jūsu tulkojumi tiek droši uzglabāti tulkošanas atmiņās, tādējādi Jums nav atkārtoti jāmaksā par jau tulkotu saturu.

Mēs veicam stingrus datu aizsardzības pasākumus, lai parūpētos par klientu informācijas un failu drošu uzglabāšanu. Visi mūsu tulkotāji ir parakstījuši konfidencialitātes vienošanās, lai garantētu Jūsu datu drošību. Pirms sadarbības uzsākšanas, piedāvājam arī noslēgt šāda tipa vienošanos ar mūsu klientiem.

Lai uzzinātu vairāk un saņemtu konsultāciju par Ziemeļvalstu valodu tulkojumiem vai pieprasītu bezmaksas cenas piedāvājumu, sazinieties ar mums!